Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rockmapa v kleci

rm_klec.pngJelikož mystifikační zmínka o kultovní Rockmapě ve Vás vyvolala nadprůměrný ohlas, dovolili jsme si nyní uspořádat rockmapovskou hádanku typu Ježek v kleci. Stejně jako si musely Rychlé šípy poradit s odkazem Jana Tleskače, Vy si dnes můžete poradit s odkazem Petra Jandy.    

Když natočíme nejdelší osten ježka tak, aby vyčníval z klece nejširším jejím otvorem, posuneme ježka do poloviny výšky klece. Pak...

Když vezmeme do ruky obal desky Rockmapa (1), titulní stranou vzhůru, a na něj položíme její vnitřní bílý přebal, textem Petra Jandy vzhůru, tak aby geometricky přesně ladil s podloženým obalem a nijak jej nepřesahoval, ve středovém kruhu tohoto vnitřního přebalu, odpovídajícím středovému kruhu samotného vinylu, nám bude z titulní strany obalu alba prosvítat celé logo skupiny:

A) ARAKAIN
B) SAPON
C) KERN
D) TÖRR

Z hlediska výhry:  Přátelé, omlouváme se, ale i kdybyste odpověděli správně, nevyhráváte nic. Důvod je jednoduchý - sami toho moc nemáme. Nicméně jedna výhra tady přeci jenom je: čtete náš krásný web, a to je výhra jak sviňa.

Mějte se  krásně, tady METAL-LINE.

Pro správnou odpověď klikněte zde!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář