Jdi na obsah Jdi na menu
 


Josefinka má černé desky

V Brně na Josefské ulici je celá řada zajímavých podniků a obchodů, a jedním z nich je i prodejna VINYLRECORDS, nacházející se v přízemí obchodního domu Josefinka v č. 10.

Naleznete zde jak desky nové (bohatá je kupříkladu nabídka od brazilské Sepultury, včetně mého zamilovaného alba Beneath The Remains, zde ovšem počítejte s cenami kolem 500 Kč), tak vinylový bazar  - „dlouhohrající“ i singlový. V době mé návštěvy jste zde mohli zakoupit různá LP Citronu (včetně nepříliš často sehnatelné „raritky“ Sexbomby – cena 300 Kč), LP Kernu ...od narození (ve třech různých stavech, cenová relace okolo stovky), debutové album Tublatanky...a spoustu dalších titulů. Dle internetových stránek obchodu, nabídka se ovšem prý každým dnem mění. 

Nabídku vinylových desek rozšiřuje doplňkový výprodej cédéček, kdy za velmi rozumné ceny v průměru od cca 49 Kč do 199 Kč můžete zakoupit zajímavé počiny jako CD Iron Maiden: Final Frontier (pokud jsem v rychlosti koukal správně, např. maďarská licence za 119 Kč) anebo Karel Kryl: Miláčku za 99 korunek. 

Tato prodejna rozšiřuje nepříliš početný stav hudebních bazarů v centru Brna, a proto je určitě dobrým nápadem ji navštívit.

Základní faktografické údaje o obchodu včetně otvírací doby naleznete na adrese vinylrecords.cz.  

Dědek 

vr.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář