Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jerycho Rock 2009 už tuto sobotu 22.srpna

19. 8. 2009
JERYCHO ROCK 2009
TUTO SOBOTU 22. SRPNA!!!

V sobotu 22. srpna 2009 se na horním hřišti v Jiříkovicích u Brna koná další ročník tradičního festivalu pořádaného Sborem dobrovolných hasičů Jiříkovice.

Tentokrát vystoupí kapely Crate (hard core-alternative), Cože! (punk rock), Zylwar (metal-crossover), Stejšn (power hard rock) a Nightwish Czech Revival. Přesný rozpis pořadí jednotlivých účinkujících vidíte na připojeném plakátě, celkový začátek produkce je v 19 hodin.

Vstupné je velmi vstřícných 99 Kč, za což patří hasičům velký dík. Tak prosím máte-li čas, přijďte si to užít a podpořit dobrou hudbu!  

Spojení pro Brňáky:

TAM: Jak asi většina z Vás ví, lokalita je naprosto ideální i pro Brňáky. Jiříkovice se totiž nacházejí pouhé dva kilometry za Šlapanicemi, kam jezdí z Brna trolejbus č. 31, který sviští přes den pravidelně po dvaceti minutách od hlavního vlakového nádraží (trojúhelníková smyčka naproti hotelu Grand), konkrétní spojení můžete vyhledat zde, obecné jízdní řády (linky) jsou k dispozici zde.

A ze Šlapanic je to pouhé dva kiloušky po sympatické silničce mezi poli, směr samozřejmě Jiříkovice aneb Jerycho! :-). K hornímu hřišti pak bývá od samotného kraje vísky plakátová navigace.  

ZPÁTKY: Z blizounkých Šlapanic jezdí do Brna na hlavní nádraží celou noc noční autobusová linka č. 96, odjezdy jsou po půlhodinách: 02.06, 02.36, 03.06 atd., 04:57 pak jede první trolejbus :-).
 
Toto spojení je tedy skutečně vynikající, mám to vyzkoušeno z minulých let. Přesto doporučujeme v den konání akce konkrétní spoje pro jistotu ověřit na shora uvedené webové adrese!

Rocku zdar, Jerycho Rocku obzvlášť! :-) 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář