Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hudební krám se přestěhoval!

Kultovní brněnský hudební a komiksový obchod/bazar Hudební Krám, sídlící v pasáži Typos na Běhounské ulici, se přestěhoval - od února 2011 jej najdete na náměstí Svobody č. 10 (vedle Mamlasů a vedle OD Omega). Přestěhování má též další souvislost – dle slov majitele hudební krám skončil, a nyní se jedná o Komiksový Krám.  Nicméně hudební CD by údajně úplně zmizet neměla, ale mělo by se do budoucna jednat výhradně o unikátní, raritní kotoučky, které možná jinde nenajdete, případně o soundtracky z komiksových filmů.

Aktuální informace o Krámu najdete na této internetové adrese: nerdi.cz

Mimochodem, momentálně zde naleznete též informace o dražbě (nejen) úplně prvního čísla Čtyřlístku. Aktuální cena činí 4 800 Kč, což s ohledem na skutečnost, že dle nedávných televizních zpráv se cena tohoto klenotu vyšplhává i k hodnotě 20 000 Kč, není až tak moc. No nekupte si panenskou Fifinku! :-) 

Legendárnímu brněnskému krámu, v němž Dědek během x let nakoupil spoustu báječných cédéček, jež mu do dnešního dne působí obrovskou radost,  přejeme hodně obchodního štěstí!

Zdraví METAL-LINE.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Čtyřlístek

(Víťa, 6. 2. 2011 20:52)

Sakra, Čtyřlístek za 20 000? Já mám doma (bez legrace) první číslo Ohníčku někdy z roku 1950. Nejvyšší čas dát ho do dražby.