Jdi na obsah Jdi na menu
 


(Ne)vinná hladina Prahy

Ne vždycky musí být na našich stránkách report. Mnohdy stačí „jenom“ pocit. Pocit z hladiny, nad níž kroužíte, ale“za boha“ na ní nemůžete přistát. Vyzkoušíte všechno, sucho v ústech Vás sužuje, a ne a ne a ne. A najednou se to podaří: nástrojem, do nějž byste to předtím nikdy neřekli. Najednou jste vinní – krásně vinní. Ty doušky dobrého vína, jež proudí nejen Vaším hrdlem, jsou jak záchvěvy vodopádu, povstalého z magického křišťálu.

A teď si představte, že aeroplánem Českých drah valíte na memoriál Romana Havrdy. Na koncert v Kainu, na kterém je tak narváno, že se nedá skoro ani fotit.

Takže ty fotky tady jsou (ne)jenom z cesty. Z vinné cesty, z Prahy a z Ábelova bráchy. Prostě, Cethy TAM byla, a my jí za to posíláme jednu internetovou, ilegální pusu.

P.S.: Toužime, chlape jeden dobrej, kterejs prej zůstal viset někde na dálnici, Ty si to prožiješ (stejně jako já) někdy příště.

Zajímavé odkazy:

irockshock.net/modules.php?name...
kain.cz/program/details/825-illegal-twisted-sister...

Fotky Cethy, text Dědek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(Žaba, 13. 8. 2011 22:19)

Řekla bych, že ačkoliv Dědek nemá rád "zmalované" ženy, tu se musí zvolat :"ať žijí líčidla!!!"

vysvětlivky

(Cethy, 11. 8. 2011 22:20)

Peťa nevysvětlil, že jsme jaksi ve vlaku neměly vývrtku, tak po hodině mordování se s korkovým špuntem klíčem, palcem a vším možným, nakonec vyhrála tužka na oči :-) V Kainu bylo tak narváno, že víc fotek prostě udělat nešlo :-) Tak aspoň pár pro sdělení atmosféry :-)